Pro vývojáře, softwarové architekty, testery, designéry, projektové manažery, …

21.02.2009 – 2:00 pm

Dostal jsem dvou-DVD s produkty společnosti Microsoft (ve firmě říkáváme Malý Měkký) s technickými materiály, elektronickými knihami, plným i testovacím softwarem.

Nestává se mi často, abych byl zasažen takto cílenou reklamou. Spamy, ať už papírové nebo elektronické, ignoruju. Ale tohle je něco jiného. Považují mě snad u Microsoftu za vývojáře? A za pokročilého nebo za začátečníka (na DVD jsou pro jistotu materiály pro obě skupiny)? Nebo s tím Microsoft kromě produktů nemá nic společného a za všechno může firma ARTAX a.s. z Brna, která je uvedena jako rozesílatel?

Vlastně jsem celkem potěšen, že mě jako lesníka považují za někoho, na koho má smysl plýtvat reklamním materiálem. Nevím sice, čím jsem si to vysloužil – a hlavně si nevzpomínám, že bych se někde k odběru podobných materiálů upsal – ale člověka to potěší, zatím se mnou počítají. Spadá to do podobné kategorie, jako když jsem kdysi dostal přímý e-mail od samotného Googlu, jestli bych pro ně nechtěl pracovat. Zatím tedy sice k přechodu od Vimu k Microsoft(r) Visual Studio (r) Express Editions neuvažuju (Wine mi to nějak nechtěl rozjet), ale kdo ví, někdy v budoucnu?

A co vy, dostal někdo taky vývojářské Malé Měkké DVD?

Share Button
  1. 3 Responses to “Pro vývojáře, softwarové architekty, testery, designéry, projektové manažery, …”

  2. Sušný

    By Jarda on Feb 21, 2009

  3. Jojo, taky jsem byl prekvapenej kdyz jsem se po case ukazal v Brne a mezi postou jsem mel DVD s Visual Studiem na obalu s fotkou vazneho zamysleneho pana hlediciho do notebooku. Predpokladam ze moji adresu meli z jejich webu, protoze jsem kdysi jejich nastroje potreboval pro kompilaci na Proj4 zalozeneho projektu pod Windows (http://www.naturkart.no/FMCartProjPlugin/).

    By Klokan Petr Přidal on Feb 22, 2009

  4. emm… amazing )

    By undotap on May 18, 2009

Post a Comment