Moje drahé chlupy 1.

3.08.2008 – 10:48 pm

Tak ještě minulý týden jsem tomu moc nevěřil, ale když mi Ája začala klást na srdce, abych před odchodem do města určitě, ale určitě použil její holicí strojek Gillette Mach 3 na nohy, na svůj knír, bylo mi jasné, že se děje něco zásadního.

Pod nosem mi vyrostlo cosi, co tam bylo naposledy když mi bylo patnáct. Čtyři chlupy v pěti řadách. Moc jsem se nevystavoval v průvanu, aby to neuletělo, ale bylo to zbytečné: hustý porost si nacházel svou cestu a na mém obličeji se postupně usazoval samolibý výraz, jak jej máme nakoukaný z východoněmeckých kovbojek na tvářích zbabělých padouchů. Zkrátka: oholit ty dva milimetry tyčoviny bylo to nejlepší, co jsem mohl udělat. A udělat jsem to musel už 2× a budu muset ještě několikrát.

Kdo mě viděl s knírem, a byly to pouze spolužačky a spolužáci z Ájina gymplu, když jsem přišel za Ájou na sraz s holou hlavou, prořídlým knírem a zbylými deseti chlupy na bradě (čiliže něco mezi fází C a D), potvrdí, že s ozdobou pod nosem vypadám fakt blbě. Jejich zážitek byl umocněn ještě tím, že deset minut před mým příchodem kolovalo album s fotkami ze svatby.

Dneska večer však Ája konstatovala, že se mi začíná “něco” objevovat i na tvářích. Ještě tomu noc nevěřím, ale pro jistotu budu celou noc spát na zádech, abych si to neošoupal – co kdyby.

Share Button
 1. 3 Responses to “Moje drahé chlupy 1.”

 2. Ahoj Jáchyme,
  tak doufám, že sis to “něco” na tvářích neošoupal, myslim, že Ti fousy slušely víc – i když ono to někdy chce změnu :o)Chystám(e) se na filmáč do Liťáku, program vypadá velmi záživně, sice máte s Ájou našvihanej program, ale co kdyby. Tak se opatrujte.

  By Markét on Aug 5, 2008

 3. Filmáč v Liťáku, .. hmmm, tam jsem ještě nebyl…

  By jachym on Aug 5, 2008

 4. V tom případku, jak praví Verdulka, voila program festivalu: http://www.kinoostrov.cz/filmfest08/index.html

  By Markét on Aug 5, 2008

Post a Comment