O drzosti

19.03.2006 – 10:00 pm

Dokonce o nebevolající drzosti. Je to strašný, čeho všeho jsou někteří lidé schopni, jenom aby se trochu zviditělnili. No posuďte sami.

Některým lidem nestačí, že jsou primárně spojováni s nějakou věcí či činností. Dělají všechno pro to, aby se zviditelnili ještě víc. Někdy to ovšem překračuje únosnou míru.

Když si někdo udělá stránky, na kterých píše dohromady o ničem, je to vlastně jeho věc. Ale když se začne jeho jméno najednou objevovat i na jiných webech, je to už na pováženou. Kdyby aspoň alespoň něco skutečného vytvořil, něco udělal, byl přínosem… ale aby byly někomu přisouzeny ,,zásluhy“ za parazitizmus — to je přece jenom na pováženou.

Když člověk vidí, tu drzost, s jakou se někteří lidé označují za programátory, vývojáře a aktivní přispěvatele, tak by jeden brečel. Kde mají potom skutečně přínosní lidé brát motivaci, když i někdo takovýhle (zasvěcení ho znají, všichni ostatní si jistě udělají rychlý obrázek podle jeho stránek) se objevuje mezi skutečně něco tvořícími a “aktivními lidmi”:http://grass.itc.it/community/team.php ?

Nechápu to. Jsem na pochybách, má-li cenu se ještě o něco snažit. Někteří lidé jsou prostě všude a asi se nedá proti tomu bojovat. Snad jen se snažit být lepší než jsou oni. O to se budu snažit taky. Zapracuju na tom, abych se taky probojoval mezi ty lidi na seznamu, a aby toho chlápka vyškrtli a napsali tam místo něho mě!

Share Button

Post a Comment