Fotky z Hor

7.03.2006 – 9:09 pm

Minulý týden jsem si vzal konečně dovolenou a dva víkendy jsem strávil na horách. První víkend jsme s Ájou byli v Kořenově a druhý víkend v Horní Branné v Krkonoších. Na druhých horách byl i Dingo, takže jsme fotili hlavně jeho.

Na prvních horách jsme byli s Penny, Šťopíkem, Tomem a Lubošem. Spali jsme v Kořenově v té samé místnosti, na jakou máme ještě živé vzpomínky z loňkých hor, Pípale a Verčo… Moc mě mrzí, že jsem neviděl Penny na lyžích, i když video, které pořídil Honza na digitál, mnohé naznačilo. První den jsme měli nechutně krásně a vyrazili jsme běžkovat na Harrachov. Druhý den jsme si dali s Ájou delší okruh a skončili jsme asi o půl deváté. Ještě, že jsem si vzal čelovku s sebou ;-). Bylo super jet si ve stopě a nikoho na horách nepotkat…

Ve čtvrtek jsme nakopli Barbuchu a přes Roudnici vyrazili do Horní Branné na Michalovu chapulu. Nabrali jsme s sebou Dinga a Pavlínku a s autem nacpaným až po střechu jsme dorazili do Krkonoš. Největší hrůzu ze psa měla Lucka, ale Dingo byl ,,hodný pes“ a choval se k ní slušně. Byl bezkonkurenčně nejoblíbenějším členem výpravy, což snad ani není nutné zdůrazňovat. A když potom druhý den večer přijel Shogun, to bylo teprve to správné čoromoro. Ne snad, že by Shoguna sežral, jak jsme předpokládali (ale je fakt, že by Dinga mohl stejně dobře sežrat i Shogun), ale tři kluci jsou pro jedno psa přece jenom lepší, než jeden kluk. A tak chudák pes nevěděl, s kým si hrát dřív.

Pro Shoguna a Haničku to byly první pořádný hory (nebo skoro první) a tak jsme byli všichni zvědaví, jak jim to půjde. Hanička s námi vydržela normální výlet a Shogun je přirozený talent. A protože Shogun se tedy od letoška počítá mezi běžkaře a protože jeho rodiče mají domek v Orlických horách, hádejte, kam jedeme na přesrok?

Fotky jsem probral jenom minimálně a vůbec neopravoval. Můžete je stáhnout jako jeden archiv [120MB]. Taky jsem připravil menší album, kde jsou jenom vybrané fotky v rozlišení 800×600. Už mám na svém počítači nové pozadí a není to ženská ;-). Tak tady to máte, marodi, v plné kráse. Doufám, že napřesrok už se dáte dokupy.

Share Button

Post a Comment